LÉČIVÉ DIVADLO G.F. - ANASTASIA

Léčivé divadlo - Anastasia

Činoherní hudební představení.

Nové představení Léčivého divadla "Anastasia", je vytvořeno podle stejnojmenné knihy Vladimíra Megreho. Jedná se o příběh ženy, která žije uprostřed divoké přírody a má schopnost uzdravovat duši a tělo člověka. Tento příběh vás navrátí ke smyslu a radosti ze života.

19.6. hosté: manželé Pohlreichovi

Unikátní host " Léčivého divadla"  na pražské Lávce 18.září!!

Dlouho očekávaná návštěva Vladimíra Megreho v Praze!  Autor knižní předlohy a světových bestsellerů o Anastasii Vladimír Megre ve společnosti Gabriely Filippi, která zároveň ztvárnila roli Anastasie ve velmi úspěšném stejnojmenném představení v repertoáru Léčivého divadla,  je připraven i na Vaše otázky.  Nenechte si ujít jedinečnou příležitost proniknout  hluboko mezi řádky knih tohoto mystického a hlubokého příběhu plného moudrosti i pro současné dny..

je elektřina vyrobená fotovoltaickými elektrárnami.
online zdarma a také seriály ke stažení.

Více informací »

Klub Lávka — Další představení